Advertising
Cioloș: ”Fac apel în continuare la PNL, sper să putem găsi soluția. USR rămâne în continuare determinat să propună un guvern în Parlament”

Cioloș: ”Fac apel în continuare la PNL, sper să putem găsi soluția. USR rămâne în continuare determinat să propună un guvern în Parlament”
Scris de Realitatea de Galati Publicat: 15 oct. 2021, 14:55
Dacian Cioloș - președintele USR a făcut declarații, vineri, după ce PNL a refuzat să susțină un guvern cu premier care nu e liberal.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 18:14Zelenski și Merz au discutat despre apărarea aeriană a Ucrainei: „Rachetele Patriot sunt prioritatea”
- 16:35Fetiță de 11 ani, la un pas de tragedie în Mamaia. A fost resuscitată și transportată de urgență la spital
- 15:07Operațiune de salvare în Munții Măcinului. Patru persoane au fost găsite după cinci ore de căutări
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Galati și pe Google News


























